Spolupráce-členství-podpora

Vrabčák hledá spolupracovníky! Už od svého založení a nikdy hledat nepřestane 😉 

Hledáme dobrovolníky a spolupracovníky z řad maminek, tatínků, studentů i „normálních“ lidí 🙂 Jedná se o pomoc s organizací příležitostných akcí Vrabčáka (max jednou za měsíc) a/nebo pravidelných aktivit na týdenní či čtrnáctidenní bázi.

Zároveň neustále přijímáme nabídky lektorů, kteří by rádi v naší obci realizovali svoji činnost. Můžeme Vám poskytnout spolupráci ve formě zprostředkování Vašich služeb, zaměstnání na DPP apod.

Pracujete-li rádi s dětmi a hledáte náplň Vašeho volného času, neváhejte se na nás obrátit!

Kontaktovat mě můžete osobně kdykoliv mě potkáte nebo na emailu kadlecikova@vrabcak-moravany.eu nebo na tel. 608 706 433

Členství

Členstvím v našem spolku Vrabčák nemůžete nic ztratit a zároveň toho můžete hodně získat. Členství je „zpoplatněno“ symbolickou částkou ve výši 50,- Kč za rok a to jsou veškeré Vaše „povinnosti“. Členská schůze spolku se koná minimálně 1x do roka, na každou takovou schůzi budete pozváni, ale nemusíte se jí zúčastnit. Nicméně účastí na schůzích můžete ovlivnit naši činnost, můžete diskutovat a rozhodovat o našich plánech a záměrech. Když budete chtít být aktivní, můžete se podílet (i jako dobrovolníci – nečleni) na organizování všech našich akcí!

Jak nás můžete podpořit:

1. Staňte se členy – čím více bude členů našeho spolku, tím větší váhu bude mít naše slovo při jednání s úřady!

2. Finanční či materiální podpora našich akcí – jakékoliv sponzorské dary jsou vítány!

3. Finanční či materiální podpora našich projektů – Vrabčák nikdy nespí a pořád se mu líhnou v hlavě nové nápady! 😉